Saturday, December 29, 2007

Mistrzostwo Betting Rewizja - 26 lutego 2006

Czytanie koczone Preston Pnoc Ends 22-mecz unbeaten bieganie na Madjeski Stadionie. Steve Sidwell otworzony karbujcy dla 7/10 Royals po szeciu minutach ale Calum Davidson equalised niemal momentalnie. Leory Lita zowi fort cel dla Stev Coppells bok na uderzeniu p czasu.

Sheffield Zespoowy stracony me na Czytaniu po temu jak opada 3-2 na Brammall Drce do Krlowych Park Radiopelengatory. Marc Nygaard daa Obrcze szsta minuta ow ale 1/2 oowiu 2-1 przez Ade Akinbiyi na 21 i Marc Bircham wasnych bramkowych omiu minutach pniej. Ale 5/1 outsiders Radiopelengatory poziomowane przez Chris Morgan wasny cel po 54 minutach i uzupeniy nieprawdopodobne zwycistwo kiedy weteran Paul Furlong zowi tercj z 15 minutami zostawymi.

Watford obdziergaem bliej do drugich sytuowanych opatek z pnym zwycizc przeciw Miasta Cardiff. 4/5 Szerszenie przyszy deadlock po 69 minutach przez Malky Mackay ale Jeff Whitley poziomowany dla Bluebirds na 77. Riccy Scimeca gafa dozwolony szczyt goalscorer Marlon Krl zowi zwycizc z dwoma minutami zostawymi.

Gary Kelly stawa tylko dziesity gracz w Leeds historia zrobi 500 wygldw dla klubu jak 8/11 Zespoowe pograne Luton Miasto na Elland Drodze. Dwa celu w czterech drugich p minutach od Jonathon Douglas i Eddie Lewis kad Leeds w napdowym miejscu przed Steve Howard cign nazad z siedmiu minutami ocalaymi.

Krysztaowy Paac klepane Norwich Miasto 4-1 jako oni utrzymali ich pite sytuowane pooenie. Andrew Johnson i Ben Watson day 5/6 Ory poowa czas ow przed Clinton Morrison i Fitz Sala nakadzionej bardziej niedoli na Nigel Worthingtons boku. Darren Cela wasnego bramkowego dwa minuty od czasu bya jedynym pocieszeniem dla Kanarkw.

W bitwie na dole, koysz-d Crewe Aleksandra koczya si 17-dopasowuj winless biegaj przeciw sekundy-od-dou Brighton & Hove Albion. Colin Kazim-richards daem gociom ow po 11 minutach ale Alex powrciem przez Zawietrzny Dzwon i Stephen Wychowuj wygra na 13/10 nierwnoci.

Buzuj Miasto obdzielane majora dmuchaj do Millwalls kicnicia przeycia z 2-1 zwycistwem na Stadionie Brytanii. Ben da 3/1 Lwy i nieprawdopodobny ow po omiu minutach ale Carl Hoefkens odpokutuj siedem minut pniej odrestaurowa rwno. Paul Gallaghers cel po 57 minutach zapewnione zwycistwo domu niezgodnego 9/10.